Новини сайту

  Щодо надсилання електронних листів

  by Адміністратор сайту Навчання ONLINE -

  Раді повідомити, що на сайті дистанційного навчання ДФКНГ знову доступна функція надсилання електронних листів. Для відновлення паролю доступу до сайту можете скористатися функцією автоматичного відновлення "Забули ім'я та пароль?". Листи-повідомлення із сайту можуть потрапляти у папку спам. Щоб вирішити цю проблему, відкрийте один із таких листів та вкажіть, що цей лист не є спамом.

  Технічна підтримка користувачів: admin@dkng.net.ua


  Про інтеграцію програмного модуля Google Meet для Moodle

  by Адміністратор сайту Навчання ONLINE -

  Шановні користувачі сайту «ДФКНГ - Навчання ONLINE»!

  Раді повідомити, 07.11.2021 р. на сайті проведено інтеграцію програмного модуля Google Meet для Moodle, що дозволяє викладачеві, не виходячи з Moodle, створити кімнату Google Meet і зробити доступним для студентів записи кімнати, збереженої на Google Drive. Нагадуємо, що можливість проводити записи доступна тільки для користувачів корпоративних профілів (dkng.net.ua).

  Нагадуємо, що на сайті доступна опція «Забули ім'я або пароль?».

  by Адміністратор сайту Навчання ONLINE -

  Шановні користувачі сайту "ДФКНГ-Навчання онлайн"! 

  Нагадуємо, що на сайті доступна опція «Забули ім'я або пароль?».  Відновити доступ до сайту можна за іменем користувача (логін) або адресою електронної пошти. Якщо Ви є у базі користувачів, на Вашу електронну скриньку буде надіслано лист з інструкціями, як відновити доступ до системи.

  Інформація для користувачів сайту

  by Адміністратор сайту Навчання ONLINE -

  Шановні користувачі сайту "ДФКНГ-Навчання онлайн"! 
  Інформуємо, що на сайті дистанційного навчання коледжу з'явилася нова можливість замовити створення навчальних курсів в режимі онлайн. Для цього Вам достатньо після авторизації відкрити перелік курсів та скористатися відповідною кнопкою «Запит курсу».
  Також раді повідомити, що на сайті змінено обмеження на завантаження файлів. Тепер розмір файлу, який може завантажити студент для перевірки, становить 10 мб (довільні типи фалів, у тому числі фото). 

  Технічна підтримка користувачів: admin.dkng@ukr.net

  Мобільний додаток MOODLE

  by Адміністратор сайту Навчання ONLINE -

  Запрошуємо скористатися мобільним додатком Moodle для роботи на сайті "ДФКНГ - Навчання ONLINE"

  Інструкції з використання мобільного додатку. 

  Завантажити додаток