Новини сайту

  Про інтеграцію програмного модуля Google Meet для Moodle

  by Адміністратор сайту -

  Шановні користувачі сайту «ДФКНГ - Навчання ONLINE»!

  Раді повідомити, 07.11.2021 р. на сайті проведено інтеграцію програмного модуля Google Meet для Moodle, що дозволяє викладачеві, не виходячи з Moodle, створити кімнату Google Meet і зробити доступним для студентів записи кімнати, збереженої на Google Drive. Нагадуємо, що можливість проводити записи доступна тільки для користувачів корпоративних профілів (dkng.net.ua).

  Нагадуємо, що на сайті доступна опція «Забули ім'я або пароль?».

  by Адміністратор сайту -

  Шановні користувачі сайту "ДФКНГ-Навчання онлайн"! 

  Нагадуємо, що на сайті доступна опція «Забули ім'я або пароль?».  Відновити доступ до сайту можна за іменем користувача (логін) або адресою електронної пошти. Якщо Ви є у базі користувачів, на Вашу електронну скриньку буде надіслано лист з інструкціями, як відновити доступ до системи.

  Інформація для користувачів сайту

  by Адміністратор сайту -

  Шановні користувачі сайту "ДФКНГ-Навчання онлайн"! 
  Інформуємо, що на сайті дистанційного навчання коледжу з'явилася нова можливість замовити створення навчальних курсів в режимі онлайн. Для цього Вам достатньо після авторизації відкрити перелік курсів та скористатися відповідною кнопкою «Запит курсу».
  Також раді повідомити, що на сайті змінено обмеження на завантаження файлів. Тепер розмір файлу, який може завантажити студент для перевірки, становить 10 мб (довільні типи фалів, у тому числі фото). 

  Технічна підтримка користувачів: admin.dkng@ukr.net

  Мобільний додаток MOODLE

  by Адміністратор сайту -

  Запрошуємо скористатися мобільним додатком Moodle для роботи на сайті "ДФКНГ - Навчання ONLINE"

  Інструкції з використання мобільного додатку. 

  Завантажити додаток